“Ferrari” pilots Šarls Leklērs sasniedzis labāko rezultātu arī Saūda Arābijas posma otrajos treniņbraucienos, bet pēc tam aizķēra sienu, sabojājot mašīnas piekari. Viņa tuvākais sekotājs atkal bija Makss Verstapens no “Red Bull” komandas.

Šodien, laikā, kad notika F1 pirmais treniņš, netālu no Džidas trases esošajai “Aramco” naftas rūpnīcai trāpīja Jemenas hutiešu nemiernieku izšauta raķete, izraisot lielu ugunsgrēku. F1 čempionāta vadība sasauca ārkārtas sēdi, kā dēļ otrā treniņa sākums tika pārcelts par 15 minūtēm. Šobrīd gan nav plānu atcelt šonedēļ gaidāmās sacīkstes, arī otrā treniņsesija noritēja bez aizķeršanās.

Īsi pirms savas kļūdas Leklērs bija pārspējis Verstapenu par 0.140 sekundēm, ar mīkstā sastāva riepām uzrādot laiku 1:30.074. Ceturtajā līkumā viņš pieskārās iekšmalas barjerai, bojājot mašīnas priekšējās kreisās puses piekares detaļas, bet spēja saviem spēkiem atgriezties boksos. Pēdējās 15 minūtes viņš trasē vairs neizbrauca. Savu pirmajā treniņā sasniegto rezultātu F1 sezonas līderis bija uzlabojis par 0.7 sekundēm.

Trešais ātrākais bija Karloss Sainss, kurš arī pieskārās sienai, bet ne tik ļoti kā komandas biedrs. Ceturto laiku sasniedza Serhio Peress, bet aiz viņa sekoja abi “Mercedes” braucēji.

Otrajā sesijā turpinājās Kevina Magnusena nedienas. Šoreiz “Haas” pilotam radās problēma ar motoru, kā dēļ nācās apstāties trasē un tika pasludināts virtuālās drošības mašīnas periods. Pirmajā treniņā viņš neuzrādīja rezultātu hidraulikas noplūdes dēļ.

Saūda Arābijas GP otrais treniņš: