Pavēles starp komandas biedriem F1 nav retums, it īpaši “Ferrari” komandā tās iepriekšējā dominances periodā gadsimta sākumā. Tomēr komandas vadītājs Mattia Binotto vēl nav gatavs izcelt komandas pirmo un otro numuru.

“Ferrari” komanda sezonu iesākusi vareni – Leklērs ir kopvērtējuma līderis ar 71 punktu, bet Saincs iekārtojies trešajā vietā ar 33 punktiem, kas vēl nav pietiekami liels handikaps, lai piekoptu pavēles. “Ir aizvadītas tikai trīs sacīkstes. Cerams, priekšā vēl 19 vai 20. Čempionāts ir ļoti garš. Mūsu braucējiem ir atļauts cīnīties. Es ceru, ka viņu cīņas būs par augstām pozīcijām, pirmo vietu, ja iespējams,” norāda Mattia Binotto.

Pirms 20 gadiem “Ferrari” izraisīja vienu no spilgtākajiem skandāliem čempionāta vēsturē. Mihaels Šūmahers pirmajos piecos posmos bija guvis 4 uzvaras, kamēr Rubenss Barikello mocījās ar tehniskām ķibelēm, līz ar to brazīlietim Austrijā tika pēdējos apļos pavēlēts atdot savu pirmo vietu komandas biedram, ko viņš negribīgi izdarīja tieši pirms finiša līnijas šķērsošanas.

Šī noteikti ir ļoti spēcīga mašīna. Līdz šim tā lieliski pakļāvusies manam braukšanas stilam. Es to lieliski izpratu jau pašā sezonas sākumā, kas man ļoti palīdzēja,” stāsta čempionāta līderis Šarls Leklērs. “Imolā būs daudz traku nianšu priekš mums. Protams, vērts izcelt, ka nedēļas nogalē būs arī sprints. Nezinu, vai šī ir pareizā trase šādam formātam. Domāju, ka atbildi gūsim nedēļas nogales laikā.