F1 pasaules čempionāta kopvērtējuma līderim Šarlam Leklēram uz ielas Itālijā nozagts gandrīz 300 tūkstošus vērts “Richard Mille” ražojuma rokas pulkstenis.

“Ferrari” komandas pilots ar saviem draugiem un treneri Andreā Ferrārī pirmdienas vakarā esot atpūtušies Toskānas pilsētā Viaredžo. Atrodoties kādā slikti apgaismotā vietā, Leklēru atpazinuši līdzjutēji, kuri vēlējušies ar sportistu nofotografēties un lūguši autogrāfus. Fanu saradies arvien vairāk un situāciju izmantojis kāds zaglis, kurš veikli novilcis Leklēram vērtīgo pulksteni un aizbēdzis, vēl pirms zādzība tika pamanīta.

Leklērs par notikušo ziņojis policijai, kas tagad skaidro notikušā apstākļus. Likumsargi cenšas saprast, vai tā bijusi plānota laupīšana vai arī zaglis izmantojis radušos situāciju.

Savas dusmas par notikušo “Instagram” paudis arī sportista treneris, kurš pats dzīvo Viaredžo. Ferrārī atgādina, ka iedzīvotāji jau iepriekš sūdzējušies vietējai varai par apgaismojuma trūkumu atsevišķās pilsētas vietās.

Leklērs ir ieradies Itālijā uz šonedēļ Imolas trasē gaidāmo Emīlijas-Romanjas “Grand Prix” izcīņu, kas būs F1 čempionāta ceturtais posms. Šosezon Leklērs uzvarējis divos no aizvadītajiem trim posmiem.