“McLaren” pilots Daniels Rikjardo atzinis, ka ir vainīgs sadursmes izraisīšanā ar Karlosu Saincu, un ir gatavs atvainoties.

Saincs piedzīvoja jau otro neveiksmīgo posmu pēc kārtas – Austrālijā viņš izslīdēja grants joslā un izstājās, un līdzīgs scenārijs bija arī svētdien Itālijā, kur Imolas trasē sacīkstes viņam arī beidzās grants zonā. Šoreiz gan par “Ferrari” pilota nedienām parūpējās Rikjardo, kurš līkumā atradās iekšmalā, bet slapjajā trasē sāka slīdēt un nespēja izvairīties no spāņu braucēja mašīnas.

“Sākumā man šķita, ka kāds mani uzgrūda Karlosam, taču patiesībā es pats biju vainīgs, tikai pēc tam man kāds palīdzēja,” atzīstas Rikjardo. “Kad uzbraucu uz apmales, sāku slīdēt. Vienā brīdī Karlosam bija jāsāk griezties pa kreisi, un mēs sadūrāmies. Aizķēru viņa mašīnas aizmugurējo daļu. Izbojāju sacīkstes gan sev, gan viņam. Noteikti uzņemos par to atbildību.”

Austrālietis spēja atgriezties trasē un devās pitstopā, vēlāk arī sasniedzot finišu, tiesa gan, pēdējā vietā. Saincs palika turpat un viņa mašīnu evakuēja no notikuma vietas.

“Es atstāju daudz vietas, bet viņam laikam izslīdēja mašīnas priekšpuse, un tāpēc viņš man uztriecās,” secina Saincs. “Neveiksmīga situācija, kurā es atkal paliku grants joslā. Smagi, jo gribēju komandas fanu priekšā parādīt labāku veikumu. Sportistu dzīvē ir šādi grūti periodi, un pašlaik es eju caur tādu. Tomēr labie brīži atkal atnāks, ja vien turpināšu smagi strādāt.”

Rikjardo piebilst: “Jūs teiksiet, ka man vajadzēja būt piesardzīgākam, braukt lēnāk. Taču ir jāsaprot, ka tiklīdz es tā sāktu darīt, kāds cits manā vietā būtu iekšmalā un mēģinātu pārspēt mani. Esot piesardzīgāks, reizēm tu sevi vari pakļaut vēl lielākām briesmām, jo nokļūsti starp vairākām citām mašīnām vai tamlīdzīgā situācijā. Es noteikti aiziešu pie Karlosa un atvainošos. Atvainošanās neko nemainīs, bet tas ir vienīgais, ko šobrīd varu darīt.”