Bijušais F1 pilots Marks Zūrers uzskata, ka Pjēram Gazlī ir jāsamierinās ar faktu, ka viņam netiks dota iespēja atgriezties “Red Bull” sastāvā un jāsāk meklēt cita komanda. Zūrers prognozē, ka francūzis varētu pievienoties “McLaren” vai “Alpine”.

2019. gadā Pjēram Gazlī tika dota iespēja pārstāvēt “Red Bull” vienību, bet sezonas otrajā pusē viņš tika pazemināts atpakaļ “Toro Rosso”. Komanda pēc tam mainīja nosaukumu uz “AlphaTauri”, bet tās sastāvā sportists brauc joprojām, cerībā, ka tiks dota vēl viena iespēja. 2020. gadā Gazlī pat sensacionāli uzvarēja Moncā, bet pērn kāpa uz pjedestāla Baku. Šogad rezultāti kļuvuši blāvāki, turklāt Serhio Peress nesen tika pie jauna līguma uz nākamajiem diviem gadiem, kas Gazlī gadījumā nozīmē faktiski zaudētas cerības atgriezties “Red Bull” rindās.

“Vienmēr tiku uzskatījis, ka Gazlī dabūs vēl vienu iespēju “Red Bull” komandā,” intervijā “motorsport-total.com” sacīja Zūrers. “Bet, pēc notikumiem Barselonā, “Red Bull” vajadzēja rīkoties, jo kļuva skaidrs, ka Peress ir tas pilots, kurš var gan sniegt savu atbalstu komandai, gan atņemt punktus konkurentiem. Viņiem vienmēr ir pietrūcis šāds pilots savā komandā.”

Spānijas posmā Peress paklausīja komandas pavēlei, atdot pirmo pozīciju Maksam Verstapenam, lai gan tobrīd pats bija pretendents uz uzvaru. Pēc tam Monako trasē Peress uzvarēja, taču abi braucēji nebija tādā situācijā, lai atkal varētu apmainīties pozīcijām.

Zūrers uzskata, ka Gazlī būtu jāmeklē cita komanda: “Vismaz viņam ir jāpaskatās apkārt. Manuprāt, laba iespēja būtu “McLaren”. Bet vēl loģiskāk man šķistu, ja viņš pārietu uz “Alpine”. Domāju, mēs visi piekritīsim, ka Gazlī ir labāks pilots par Estebanu Okonu. Tad kāpēc gan viņš nevarētu startēt šajā komandā? Viņi iedeva viņam ilgtermiņa līgumu, bet, kāpēc gan? Jo viņi gribēja, lai komandā brauc francūzis. Bet, ja ir pieejams labāks francūzis, tad jāņem tas, kurš ir labāks. Varbūt arī viņi paši tagad par to domā.”