Vēl sacensībās Monako trasē Karloss Saincs izcīnīja otro vietu, savukārt svētdien Azerbaidžānā izstājās jau sacensību devītajā aplī. “Ferrari” pilots atzīst, ka viņam šogad pēc katras labās sacīkstes atkal seko neveiksme, taču norāda, ka tehnisku problēmu dēļ šosezon izstājies pirmo reizi.

“Personīgi manai mašīnai šogad nebija atgadījušās problēmas ar izturību,” pēc izstāšanās Baku trasē sacīja Saincs. “Viss, ko piedzīvoju, bija tīrākās neveiksmes, bet citādi viss bija labi. Tomēr redzēju, ka Šarlam bija problēmas Barselonā un tagad arī šeit. Šī sacīkste komandai beidzās ļoti smagi, bet mēs paliksim vienoti un dosimies uz priekšu. Vēl mums priekšā ir gara sezona.”

Saincs atzīst, ka šosezon viņam ir ļoti grūti “noķert vilni”, kas ļautu regulāri cīnīties par augstākajām vietā, jo pēc katras veiksmīgās sacīkstes atkal seko neveiksme.

“Man šogad ir ļoti grūti panākt šo inerci, jo, tiklīdz esmu aizvadījis labu sacīksti, nākamajā kaut kas notiek,” saka spāņu pilots. “Tajā ziņā šis gads ir ļoti sarūgtinājis. Bet es aizvien ceru, ka vienudien tas viss beigsies, un sāksies labāki laiki.”

Azerbaidžānā Saincs izstājās jau sacensību sākumā, kad radās problēmas ar ātrumkārbu.

“Jau pie bremzēšanas trešajā līkumā jutu, ka ir problēma ar pārnesumu pārslēgšanos, bet ceturtajā līkumā viss vienkārši izslēdzās, pilnībā pazuda hidraulika,” viņš skaidro. “Ļoti žēl, jo pirms tam vienkārši taupīju riepas, nebraucu pilnā ātrumā, jo gaidīju tam izdevīgāko brīdi.”

Saincam šī ir trešā izstāšanās aizvadītajos astoņos posmos, un kopvērtējumā viņš atkritis uz piekto vietu. Tagad sportists nokļuvis pat aiz Džordža Rasela, kurš sacensību režīmā pavisam noteikti nav tik ātrs, taču var lepoties ar lielisku stabilitāti. “Mercedes” pilots ir ceturtais un iekrājis par 16 punktiem vairāk. 33 punktus Saincam priekšā ir komandas biedrs Šarls Leklērs, bet sezonas līderis Makss Verstapens iekrājis jau par 67 punktiem vairāk.