Kādreizējais F1 čempionāta boss Bernijs Eklstouns gribētu, lai šogad čempionātā uzvarētu “Ferrari” komanda, taču viņš spiests atzīt, ka tas nenotiks.

Leģendārā personāža valdīšanas laiki čempionātā beidzās pirms pieciem gadiem, kad to  pārņēma amerikāņu “Liberty Media”. Savulaik Eklstouns vienmēr uzsvēris, cik svarīga “Formulai 1” ir leģendārā “Ferrari” komanda.

Šogad atkal redzams, ka “Ferrari” cīnās par uzvarām, taču Eklstouns atzīst, ka tās sniegumā atkal novērojamas vecās iezīmes.

“Atkal iezogas kļūdas,” viņš sacīja intervijā Šveices laikrakstam “Blick”. “Tehniskās problēmas, ko varam redzēt, bieži atgādina vecos laikus, un piloti trasē ne vienmēr ir pārliecināti par sevi. Tas viss nozīmē, ka Maksam Verstapenam ir krietni vieglāka dzīve – viņš izcīnījis jau sešas uzvaras.”

91 gadu vecais Eklstouns gan neslēpj, ka gribētu redzēt “Ferrari” atkal uzvaram čempionātā, taču brits ir spiests uzskatīt, ka tas nenotiks.

“Tāpat kā daudzi cilvēki, es cerēju, ka “Ferrari” komanda, pēc vairāk nekā 14 gadiem, atkal gūs panākumus,” saka Eklstouns. “Diemžēl man jāsaka, ka tie, kas joprojām liek naudu uz “Ferrari” vai Šarlu Leklēru, nedabūs neko.”

Pēdējo reizi “Ferrari” pilots F1 čempionātā uzvarēja 2008. gadā, kad to paveica Kimi Raikonens, un togad komanda pēdējo reizi triumfēja arī Konstruktoru kausā.