Bijušais “Haas” pilots Romēns Grožāns atzinis, ka šai komandai ir pilnībā raksturīgi labi uzsākt sezonu, pēc tam neveikt pietiekoši daudz uzlabojumus un rezultātu ziņā regresēt. Franču pilots uzskata, ka Miks Šūmahers šobrīd līdz ar to tiecas pēc augstākiem rezultātiem nekā iespējams sasniegt, ar ko arī izskaidrojamas viņa pieļautās kļūdas.

Kevins Magnusens sezonu uzsāka ar piekto vietu Austrālijā, pēc tam Saūda Arābijā un Imolā ieņemot devīto vietu. Pēdējos piecos posmos viņš punktos vairs ne reizi nav iebraucis. Šūmahers savukārt joprojām ir bez punktiem, turklāt piedzīvojis vairākas avārijas. Grožāns, kurš šogad startē “IndyCar” čempionātā, sniedz savu skatījumu uz “Haas” komandā notiekošo.

“Šūmaheram pēdējā laikā bijušas vairākas grūtas sacīkstes,” intervijā “gpfans.com” sacīja Grožāns. “Domāju, ka daļēji pie vainas ir mašīna, jo tās attīstība sāk atpalikt. Iespējams, viņš grib paveikt to, ko sezonas sākumā paveica Kevins, kad finišēja piektajā vietā. Bet tagad to nav iespējams izdarīt, jo mašīna vairs nav uzlabota. Tas “Haas” komandai ir ļoti tipiski – sezonu uzsākt labi un tad regresēt. Man šī situācija ir pazīstama. Ja tu mēģini šobrīd tiekties uz piekto vietu un punktiem, tā kā Miks tagad dara, sākas kļūdas, un tieši tā šobrīd arī ir. Ir jāizmanto tās iespējas, kas dotas, un reizēm lēnāk nozīmē ātrāk.”

Mikam līgums ar “Haas” ir līdz šī gada beigām, un aizkulisēs nebeidzas spekulācijas par to, vai šī sezona arī nepieliks punktu septiņkārtējā F1 pasaules čempiona Mihaela Šūmahera dēla karjerai. Baumo arī, ka viņam un komandas vadītājam Ginteram Steineram neesot labas attiecības, taču pats boss šīs spekulācijas kliedē. Zināms arī, ka sarunas par nākotni Šūmahers un “Haas” uzsāks ne ātrāk kā augustā.

“Tas bija publiski pārspīlēts, ka mēs nerunājam viens ar otru,” vācu laikrakstam “Bild” sacīja Steiners. “Mēs tikai pasmejamies par to, ko citi runā, un to, ka mums neesot labas attiecības.”