Lielbritānijas “Grand Prix” pirmajā treniņā, kas norisinājās slapjā un žūstošā trasē, ātrāko rezultātu uzrādīja “Alfa Romeo” komandas pilots Valteri Botass. Īsi pirms plānotajām treniņa beigām tika izkārti sarkanie karogi, jo grants joslā izslīdēja Lenss Strols.

Gatavošanās F1 čempionāta desmitajam posmam iesākusies mainīgos apstākļos, jo, sākoties treniņbraucieniem, vēl lija lietus, savukārt vēlāk tas pierima un asfalts sāka žūt. Tiesa gan, līdz pat stundu garās sesijas beigām tas nebija nožuvis pavisam, lai gan trasē jau bija iespējams doties ar sliku riepām.

Vairums braucēju labākos laikus gan sasniedza ar pārejas tipa riepām, ieskaitot Valteri Botasu, kurš bija pamanījies pakāpties uz pirmo pozīciju. Otro labāko rezultātu, zaudējot pussekundi, uzstādīja Luiss Hamiltons no “Mercedes”, tobrīd braucot jau ar mīkstā sastāva riepām. Nākamajās pozīcijās esošie savus labākos laikus sasniedza ar pārejas riepām, trešo un ceturto rezultātu uzrādot “Ferrari” pilotiem Karlosam Saincam un Šarlam Leklēram.

Īsi pirms laika atskaites beigām grants joslā izlidoja “Aston Martin” pilots Lenss Strols, sesija tika apturēta un netika atsākta. Kopumā rezultātus paspēja uzrādīt tikai desmit braucēji.

Lietus Silverstounas trasē tiek solīts arī sestdien, kad notiks kvalifikācijā, savukārt svētdien gaidāmās sacensības visticamāk notiks sausā laikā. Šodien vēl gaidāms otrais treniņš, kas sāksies plkst. 18:00 pēc Latvijas laika.

Lielbritānijas GP pirmais treniņš: