Kalle Rovanpera ar palielinātu pārsvaru noslēdzis Igaunijas rallija otro dienu. Otrajā vietā joprojām Elvins Evanss, bet trešajā vietā māju favorīts igaunis Ots Tanaks.

Igaunijas rallija pirmo dienu ar 11,7 sekunžu pārsvaru noslēdza jaunais soms Kalle Rovanpera. Apņēmības pilns atgūt savu pārsvaru bija Elvins Evanss, kurš sestdienas rītu iesāka ar ātrāko laiku. Prieki gan nebija ilgi, jo Rovanpera uzvarēja atlikušos trīs rīta cilpas ātrumposmus un pārsvaru pieaudzēja līdz 19,1 sekundei. Abi Toyota komandas biedri finišēja pirmajās divās vietās visos rīta ātrumposmos un pamatīgi atrāvās no pārējiem konkurentiem.

Adriens Furmo
Adriens Furmo uzvarēja dienas noslēdzošo ātrumposmu

No ceturtās vietas trīs pozīcijas zaudēja Esapeka Lapī, kurš dabūja cauru riepu un zaudēja divas ar pusi minūtes. Pie reizes Takamoto Katsuta apdzina arī Adrienu Furmo, kas japānim ļāva pakāpties uzreiz par divām pozīcijām. Katsuta dienu tā arī noslēdza piektajā vietā, bet uz ceturto vietu pakāpies bija beļģis Tjērī Noivils no Hyundai. Pēc piektdienas avārijas atpakaļ ierindā bija arī īru sportists Kreigs Brīns, kurš savu dienu raksturoja kā liela ātruma testu Somijas rallijam. M-Sport braucējs gan pārsita riepu, taču tas neko rezultātos nemainīja.

Pēcpusdienas cilpā uzvaras gājienu turpināja nepārspējamais Kalle Rovanpera. Veicot ātrumposmus otro reizi, soms bija ātrākais visos četros piegājienos. Diena tika noslēgta superspeciālajā Tartu ātrumposmā. Tāpat kā ceturtdien, arī šoreiz ātrākais laiks M-Sport braucējam, taču šoreiz pie ātrumposma uzvaras tika Adriens Furmo. Francūzis saglabā cerības pacīnīties ar Katsutu par piekto vietu. Vien 0,1 sekundi zaudēja jaunais zviedrs Olivers Solbergs. Taču rallija un kopvērtējuma līderis Kalle Rovanpera dienu noslēdza ar iespaidīgu 29,1 sekundes pārsvaru pār Evansu.

Rezultāti
Rezultāti