“Haas” vienība uz Ungārijas posmu plāno izmantot uzlabotu F1 mašīnu, taču tādu saņems tikai Kevins Magnusens. Miks Šūmahers tikmēr būs spiests pagaidīt, un iemesls tam ir vairākas avārijas, ko jaunais sportists šosezon piedzīvojis.

Jau šajā nedēļas nogalē Hungaroringā tiks aizvadīts F1 čempionāta 13. posms, kam sekos gandrīz mēnesi ilgs pārtraukums. Tā laikā piloti un komandu darbinieki dosies vasaras atvaļinājumā, bet sezona atsāksies ar posmu 28. augustā Beļģijā. Šūmahers gaidīs līdz sacīkstēm Spā-Frankošamps trasē, lai tiktu pie potenciāli ātrākas mašīnas.

“Mums tik tikko pietiks rezerves daļu, lai ar uzlabojumiem aprīkotu vienu mašīnu,” neslēpa “Haas” komandas boss Ginters Steiners. “Šogad mums ir bijušas daudzas avārijas, līdz ar to esam iztērējuši visus savus materiālus.”

Tā kā tieši Šūmahers šajā ziņā bijis lielākais vaininieks, viņam nāksies pagaidīt.

“Man nav nekas pret to,” sacīja vācu pilots. “Budapeštas trase mums ir piemērota. Līdz ar to arī bez uzlabojumiem varam tur sasniegt labus rezultātus.”

Šūmahers arī tuvojas sezonā pieļaujamā dzinēju skaita pārsniegšanai, kas nozīmē, ka jau tuvākajā laikā viņam pienāksies starta vietu sods.

“Ja vien mēs nebūsim spiesti veikt maiņu jau pirms Ungārijas posma, tad plānveidīgi šeit to vēl nedarīsim,” skaidroja Steiners.

Posmos Lielbritānijā un Austrijā punktus izcīnīja gan Šūmahers, gan Magnusens, kamēr Francijā pagājušajā svētdienā abi atkal palika “pa nullēm”. Konstruktoru kausā “Haas” ieņem septīto vietu, salīdzinoši daudz zaudējot “Alfa Romeo” nometnei, bet esot tikai septiņus punktus priekšā “AlphaTauri”.