Pēc lieliska iesākuma kopējai sadarbībai Alekss Albons un “Williams” komanda ir pagarinājusi līgumu uz vairākām sezonām.

Lai gan Albons joprojām pārstāv “Red Bull” sistēmu, tā sniedza izdevību savam bijušajam braucējam šogad pārstāvēt “Williams” komandu. Trīs punkti un 19. pozīcija kopvērtējumā var nešķist diez ko spoži, tomēr Albons ir pārliecinoši uzņēmies komandas līdera lomu un kvalifikācijās regulāri cīnās ar ātrāku komandu pārstāvjiem.

Pagājušajā nedēļas nogalē “Williams” komandas vadītājs Josts Kapito apstiprināja, ka Albons paliks sastāvā uz 2023. gadu, tomēr, zinot pēdējo dienu notikumus F1 braucēju tirgū, pāragrus secinājumus pirms oficiāla paziņojuma veikt nebūtu prātīgi. Precīzas kontrakta detaļas nav izpaustas, vien zināms, ka līgums noslēgts uz vairākām sezonām.

Joprojām nav zināms, kurs būs Albona komandas biedrs 2023. gadā. Gadījumā, ja Nikolā Latifi zaudēs savu vietu, par reālākajiem kandidātiem uzskatāmi Niks de Vrīss, Logans Sardžents un Oskars Piastri, taču nav izslēgta arī kāda pieredzējušāka braucēja pievienošanās.

Pasmejoties par Piastri situāciju ar “Alpine” komandu, Albons izplatīja ļoti līdzīgā stilā veidotu paziņojumu, tomēr ar pilnīgi pretēju nozīmi. “Esmu uzzinājis, ka “Williams Racing” komanda ar manu piekrišanu ir izplatījusi preses relīzi, šai pēcpusdienā apstiprinot, ka es nākamsezon braukšu tās sastāvā. Tā ir patiesība. Man ir parakstīts līgums ar “Williams” uz 2023. gadu un nākamsezon es braukšu tās sastāvā.

Šo joku atzinīgi novērtēja arī Oskars Piastri.