Latvia Racing League organizatori ir paziņojuši par Latvia Racing League 6 sezonas reģistrācijas atklāšanu F1 spēlei.

“Jauna F1 ēra, jauna F1 sezona pie mums. Tieši tev ir lieliska iespēja pievienoties mūsu sacīkšu līgai un piedalīties mūsu veidotajā sezonā!”
Šajā sezonā Latvia Racing League var startēt visi dalībnieki no dažādām spēļu platformām, ieskaitot XBOX, Playstation un PC.
Reģistrācija ir atvērta līdz 29.augustam, bet jau 30.augustā notiks komandas biedru un konstruktora komandu izloze, savukārt 4.septembrī startēs LRL 6 sezona un tiks aizvadīta pirmā sacīkste.
“Nav nozīmes vai esi jauns braucējs vai  pieredzējis, galvenais ir gribasspēks un cīnīties starp latviešu braucējiem. Varbūt tieši tu vari būt par jauno 6 sezonas LRL F1 čempionu? Esam aizvadījuši lieliskas 5 sezonas, kuru laikā mums ir bijušas gan aizraujošas cīņas, sarunas, intervijas.”
Šajā sezonā tiks aizvadīti 15 posmi un katru nedēļu norisināsies pa vienai sacīkstei.
Kā ierasts organizatori no savas puses un sadarbības partneriem ir sarūpējuši balvas noslēguma kopvērtējuma pirmajām trim vietām un arī komandu konstruktora kausa ieguvējiem.
Protams, ka arī iknedēļas labākais braucējs saņems kuponus maltītei no līgas atbalstītāja. Jo vairāk braucēji, jo vairāk cīņas, kuras tiks translētas tiešraidē.
Latvia Racing League sacensības var vērot tiešraidē Twitch kanālā – https://www.twitch.tv/latviaracingleague
Ja vēlies reģistrēties LRL sezonai, tad pievienojies discord serverim, kur būs ievietota informācija par reģistrācijas norisi – https://discord.gg/qKvgfpFue6