Beļģijas GP posma trešajos treniņbraucienos, kas notika sausā trasē, ātrāko rezultātu sasniedza Serhio Peress no “Red Bull”. Tikmēr “Ferrari” braucējs Šarls Leklērs sesijas beigu daļā piedzīvoja avāriju.

Līdz pašai sesijas izskaņai vadībā Spā-Frankošamps trasē turējās sezonas līderis Makss Verstapens, taču pēdējā brīdī viņu izdevās pārspēt komandas biedram. Apli meksikānis noriņķoja 1 minūtē un 45.047 sekundēs, pārspējot Verstapenu par 0.137 sekundēm. Trešais labākais Beļģijas GP pēdējā treniņā bija Karloss Saincs no “Ferrari”, zaudējot 0.777 sekundes.

Mazāk nekā desmit minūtes pirms treniņa beigām no trases izslīdēja un avarēja Leklērs. Tobrīd pilots bija uzstādījis sesto ātrāko rezultātu, kad līkumā mašīna nenoturējās trasē, pārslīdēja pāri grants joslai un ietriecās barjerā. Trieciens nebija ļoti spēcīgs, un Leklērs pats atgriezās trasē. Bojāts bija spēkrata priekšējais antispārns, kuram bija nolauzta kreisās puses vertikālā daļa.

Uz neilgu laiku pat tika izkārti sarkanie karogi, lai notīrītu trasi. Treniņš atsākās gana laicīgi, lai sportisti vēl paspētu izbraukt trasē un mēģinātu uzlabot rezultātus. Peress to lieliski izmantoja, pakāpjoties uz pirmo pozīciju. Leklērs gala rezultātos septītais.

Šovakar plkst. 17:00 pēc Latvijas laika sāksies Beļģijas GP izcīņas kvalifikācija.

Beļģijas F1 posma trešais treniņš: