Otrajos treniņbraucienos Nīderlandē, kur šonedēļ norisinās F1 čempionāta 15. posms, labākos rezultātus uzrādīja “Ferrari” vienības piloti Šarls Leklērs un Karloss Saincs.

No “Ferrari” komandas puses Zandvortas trasē vērojams labāks ātrums nekā pirms nedēļas Beļģijā, kas vieš cerības arī uz pozitīvu nedēļas nogales turpinājumu. Otrajā treniņā šīs vienības braucēji bija visātrākie. Leklērs uzrādīja rezultātu 1:12.345, bet Saincs viņam zaudēja vien 0.004 sekundes.

Ātrs bija arī Luiss Hamiltons, ar “Mercedes” formulu sasniedzot trešo rezultātu, tikai 0.072 sekundes atpaliekot no Leklēra. Ceturtais ātrākais šoreiz Lando Noriss no “McLaren”, kuram sekoja Džordžs Rasels.

“Red Bull” pilotu sniegums pieticīgāks. Makss Verstapens, kurš tehnisku problēmu dēļ izlaida lielāko daļu no pirmās treniņsesijas, uzrādīja astoto rezultātu, bet Serhio Peress palika divpadsmitais.

12 minūtes pirms treniņa beigām no trases izlidoja Juki Cunoda. Lai gan japāņu pilots mēģināja atgriezties, “AlphaTauri” formula bija iestrēgusi grants joslā. Trasē tika izkārti sarkanie karogi.

Trešais treniņš sāksies sestdien plkst. 13:00 pēc Latvijas laika, kam sekos kvalifikācijas braucieni plkst. 16:00. Sacensību starts svētdien plkst. 16:00.

Nīderlandes GP otrais treniņš: