“Ferrari” pilots Šarls Leklērs sasniedzis ātrāko apļa laiku Nīderlandes F1 posma trešajā treniņā, bet jau plkst. 16:00 sāksies kvalifikācija un cīņa par starta vietām rītdien gaidāmajai sacīkstei.

Trešajā treniņsesijā “Ferrari” braucēji neierindojās pirmajās divās pozīcijās, kā tas bija vakar otrajā treniņā, taču Leklērs ar laiku 1:11.632 atkal bija ātrākais. Salīdzinot ar otro sesiju, viņam savu laiku izdevās uzlabot par aptuveni 0.7 sekundēm.

Ātrs bija arī Džordžs Rasels no “Mercedes”, kurš Leklēram zaudēja tikai 0.066 sekundes, ieņemot otro pozīciju. Atguvies no vakardienas neveiksmēm, salūzušas ātrumkārbas pirmajā treniņā un balansējuma problēmām otrajā, trešo ātrāko laiku sasniedza sezonas līderis Makss Verstapens no “Red Bull”. Aiz pirmā trijnieka sekoja Karloss Saincs, Luiss Hamiltons un Serhio Peress.

Sesijas beigās Pjērs Gazlī nenoturējās trasē, bet “AlphaTauri” pilotam izdevās izvairīties no ietriekšanās barjerā. Sportists vien iznīcināja 150 metru atzīmi.

Kvalifikācijas braucieni Zandvortas trasē sāksies jau plkst. 16:00 pēc Latvijas laika. Arī sacensību starts svētdien paredzēts plkst. 16:00.

Nīderlandes GP trešais treniņš: