Otrajos F1 treniņbraucienos Singapūras ielu trasē, kas norisinājās prožektoru gaismā, ātrākos rezultātus uzrādīja “Ferrari” vienības braucēji. Labāko laiku uzrādīja Karloss Saincs, bet otrais bija Šarls Leklērs.

Saincs noriņķoja 23 apļus, ātrākajā no tiem sasniedzot rezultātu 1:42.587. Savukārt Leklēram bija tehniskas problēmas ar “Ferrari” formulu, kā dēļ pilota kontā tikai 13 apļi, un viņš savam komandas biedram zaudēja 0.2 sekundes.

Trešais ātrākais bija Džordžs Rasels no “Mercedes”. Vienā no epizodēm sportists izbrauca no trases tajā pašā vietā, kur pirmajā sesijā bija viegli ietriecies barjerā. Šoreiz laicīgi izdevās sabremzēties.

Sezonas līderis Makss Verstapens, kuram ilgu laiku boksos tika regulēta mašīna, šoreiz bija ceturtais ātrākais, nedaudz zaudējot Rasela rezultātam, bet Luiss Hamiltons, kurš pirms tam bija ātrākais pirmajā treniņā, šoreiz ieņēma piekto vietu.

Pēc iebraukšanas boksos uzliesmoja Pjēra Gazlī “AlphaTauri” formula, bet uguns drīz tika apdzēsta un neviens necieta.

Uz Singapūras posmu, kas atgriezies kalendārā pēc divu gadu pārtraukuma, kopvērtējuma līderis Verstapens ieradies ar 116 punktu pārsvaru pār Leklēru un 125 punktu pārsvaru pār Serhio Peresu. “Red Bull” pilots Verstapens savā karjerā gan šajā trasē vēl nav uzvarējis ne reizi.

Kvalifikācijas braucieni sāksies sestdien plkst. 16:00 pēc Latvijas laika, bet Singapūras posma starts tiks dots svētdien plkst. 15:00.

Singapūras GP otrais treniņš: