Respektablais vācu izdevums “Auto Motor und Sport” vēsta, ka par F1 motoru piegādātājiem gatavojas kļūt “Hyundai” un “Ford”. Abi šie autoražotāji varētu paspēt pieteikt dalību, lai pievienotos čempionātam 2027. gada sezonā.

Šobrīd zināms, ka 2026. gadā dalību F1 čempionātā uzsāks “Audi”, tāpat arvien vairāk izskatās, ka pozitīvu lēmumu atgriezties gatavojas pieņemt “Honda”. Pretējs stāsts ir par “Porsche”, kas nespēja vienoties par sadarbību ar “Red Bull”, bet tagad jau virmo baumas, ka šī ražotāja ienākšana čempionātā nenotiks vispār. Vēl gan esot cerība, ka varētu izdoties vienoties ar “McLaren”, lai gan šī komanda iepriekš jau noraidīja “Audi” priekšlikumu.

“Auto Motor und Sport” tikmēr raksta, ka šobrīd dalību “Formulā 1” nopietni apsver korejiešu “Hyundai” un amerikāņu “Ford”. Pašlaik abi ražotāji piedalās pasaules rallija čempionātā.

“Hyundai” un “Ford” varētu paspēt pieteikt dalību līdz noliktajam termiņam nākamā gada 30. jūnijā un tādā gadījumā varētu uzsākt F1 dzinēju piegādi 2027. gada sezonā. Lai startētu jau 2026. gadā, dalība jāpiesaka līdz šī gada 15. oktobrim. Šobrīd dalību jau apstiprinājuši visi pašreizējie dzinēju ražotāji – “Ferrari”, “Renault”, “Mercedes” un “Red Bull Powertrains”.