Mehiko “Grand Prix” izcīņas otrajā treniņā labāko rezultātu sasniedza Džordžs Rasels no “Mercedes” vienības, bet avāriju piedzīvoja “Ferrari” braucējs Šarls Leklērs.

Otrā treniņsesija bija pagarināta līdz pusotrai stundai un pilotu galvenais uzdevums bija testēt jaunās “Pirelli” izmēģinājuma mīkstās riepas. Visiem bija ieplānotas identiskas programmas, vispirms veicot divus piecu apļu braucienus, bet pēc tam divus astoņus apļus garus braucienus.

Rasels bija viens no pieciem pilotiem, kuram bija ļauts šajā treniņā izmantot 2022. gada riepas. Viņš un vēl četru komandu piloti pirmo treniņu bija izlaiduši, ļaujot pie stūres sēsties jaunajiem talantiem. Pārējie bija Juki Cunoda, Estebans Okons, Alekss Albons un Kevins Magnusens.

Rasels šajā sesijā bija pārliecinoši ātrākais, bet Cunoda un Okons ierindojās aiz viņa. Tikai pēc tam sekoja Luiss Hamiltons, Serhio Peress, Makss Verstapens, Leklērs un pirmā treniņa ātrākais braucējs Karloss Saincs.

Kad bija aizritējusi aptuveni pusstunda, nācās izkārt sarkanos karogus, jo no trases izslīdēja un ar mašīnas aizmugurējo daļu barjerā ietriecās Leklērs. “Ferrari” pilots cer, ka tas būtiski neietekmēs atlikušo sacīkšu nedēļas nogali. Pagāja 20 minūtes, pirms treniņš varēja atsākties.

Pirmo pusstundu trasē neizbrauca Magnusens. Viņa “Haas” formulu pirmajā sesijā pilotēja Pjetro Fitipaldi, bet tehnisku problēmu dēļ trasē apstājās. Spēkratam nācās mainīt dzinēju, līdz ar ko Magnusenam pienākas piecu starta vietu sods.

Šodien trešais treniņš Meksikā sāksies plkst. 20:00 pēc Latvijas laika, bet kvalifikācijas sākums plkst. 23:00.

Mehiko GP otrais treniņš: