2026. gadam vēl esot samērā tālu, turpinās baumas par to, kādi ražotāji varētu pievienoties F1 pasaules čempionātam, kad spēkā stāsies jaunie tehniskie noteikumi.

Pašlaik dažādas spekulācijas apvijušas kompāniju “Ford”, kas apsver iespēju atgriezties “Formulā 1”. Vēl nav skaidrs, vai tas tiešām notiks un, ja notiks, kādā veidolā.

Nav noslēpums, ka “Honda” gatavojas palielināt savu klātbūtni čempionātā. Tikko publicētajā oficiālajā 2023. gada F1 komandu sarakstā kā “Red Bull” izmantotais dzinējs norādīts “Honda RBPT”.

Tajā pašā laikā tiek vēstīts, ka “Ford” varētu kļūt par “Red Bull” sadarbības partneri no 2026. gada, taču vairāk no komerciālā viedokļa. Savus dzinējus komanda ražotu savā “Red Bull Powertrains” rūpnīcā, bet tie nestu “Ford” vārdu. Tāpat tiktu saņemts tehniskais atbalsts.

Vēl viena versija vēsta, ka “Ford” varētu iegādāties “Red Bull” piederošo “AlphaTauri” komandu. Katrā ziņā, uzņēmuma pārstāvji baumas, lai arī atsakās komentēt, tās pašlaik nenoliedz. Pēdējo reizi “Formulā 1” šī rūpnīca startēja gadsimta sākumā, sadarbībā ar “Jaguar” komandu, kas 2005. gadā tika pārdota “Red Bull”.

Klīst arī baumas par “Lotus” vārda atgriešanos F1 sacīkstēs. Ķīnas autoražotājam “Geely” piederošais zīmols tiek piesaukts “Alpine” vienības sakarā.