Bijušais F1 pilots Felipe Masa atzinis, ka ar Mihaelu Šūmaheru viņam savulaik bijušas tuvas attiecības, kamēr Fernando Alonso nosaucis par savu sarežģītāko komandas biedru karjeras laikā.

Brazīliešu autosportists F1 čempionātā pavadīja 15 sezonas. Astoņas no tām Masa brauca spēcīgajā “Ferrari” vienībā. Vienu sezonu bija izdevība startēt kopā ar Šūmaheru, bet piecus gadus viņš bija Alonso komandas biedrs. Tāpat vairākas sezonas tika pavadītas līdzās Kimi Raikonenam.

Masa pēdējos gadus piedalās “Stock Car Brasil” seriālā, kamēr Alonso turpina startēt “Formulā 1”.

“Vispirms jāsaka, ka viņš bija lielisks pilots,” runājot par Alonso, intervijā poļu medijam “Swiatwyscigow” pastāstīja Masa. “Tur neko nevar daudz piebilst. Bet komandas iekšienē ar viņu strādāt bija grūti. Patiesību sakot, komanda it kā šķēlās divās daļās. Beigās tas nenāca par labu kopējam rezultātam. Es tobrīd nejutos pietiekoši spēcīgs, lai komanda manī ieklausītos. Tas bija diezgan smagi. Tomēr arī šajā procesā varēja kaut ko iemācīties.”

Jautāts, vai Alonso bija “sarežģītākais” komandas biedrs, ar kuru kopā startēts F1 čempionātā, brazīlietis neslēpa: “Neapšaubāmi”.

Sportists arī atceras kopā ar Šūmaheru pavadīto laiku “Ferrari” komandā.

“Mihaels bija lielisks pilots, ja vērtē to, kā viņš strādāja, bet mēs arī bijām ļoti tuvi komandas biedri,” saka Masa. “Man ļoti paveicās, ka biju daļa no šīs pieredzes.”