“Haas” ir pēdējā no F1 komandām, kas izziņojusi savas prezentācijas datumu. Jau 31. janvārī tā atrādīs nākamās sezonas mašīnu krāsojumu.

Lai gan “Haas” bija pēdējā, kas paziņoja prezentācijas dienu, amerikāņu komanda kļūs par pirmo, kas atrādīs jaunās krāsas. Laikā līdz 16. februārim paredzētas arī pārējās prezentācijas.

Pirms gaidāmās sezonas “Haas” piedzīvojusi visai lielas pārmaiņas, jo sastāvu papildinājis Niko Hilkenbergs, kurš šogad kļūs par komandas biedru Kevinam Magnusenam, bet par vienības galveno sponsoru kļuvis finanšu nozares uzņēmums “MoneyGram”.

Līdzīgi kā paredzējušas “Williams” un “AlphaTauri” komandas, arī “Haas” savā prezentācijā vēl neatrādīs jauno auto, bet gan tikai krāsojumu. Pilnīgi visi jaunie 2023. gada modeļi būs redzami testos, kas no 23. līdz 25. februārim notiks Bahreinā.

Pēc pirmās prezentācijas sekos čempionvienība “Red Bull”, kam atrādīšanās līdzjutējiem paredzēta 3. februārī Ņujorkā. “Ferrari” vienība savu jauno spēkratu demonstrēs 14. februārī, bet “Mercedes” – dienu vēlāk.

2023. gada F1 prezentācijas:

Datums Komanda
31. janvāris Haas
3. februāris Red Bull
6. februāris Williams
7. februāris Alfa Romeo
11. februāris AlphaTauri
13. februāris Aston Martin
13. februāris McLaren
14. februāris Ferrari
15. februāris Mercedes
16. februāris Alpine