F1 komanda “Alfa Romeo” beigusi sadarbību ar savu līdzšinējo lielāko sponsoru “Orlen”, kas turpmāk atbalstīs “AlphaTauri”. Tikmēr par jauno “Alfa Romeo” titulsponsoru kļuvis uzņēmums “Stake”, kas tagad iekļauts arī vienības oficiālajā nosaukumā.

“Stake” ir interneta azartspēļu jomā strādājoša kompānija, pateicoties kurai turpmāk komanda oficiāli sauksies “Alfa Romeo F1 Team Stake”. Jau iepriekš “Stake” finansiāli atbalstīja brāļus Fitipaldi. Pirms dažām dienām kļuva zināms, ka Pjetro Fitipaldi piekto gadu pēc kārtas turpinās sadarbību ar “Haas” komandu, kurā būs F1 rezervists, savukārt Enco Fitipaldi šogad turpinās startēt F2 čempionātā.

Līdz ar Polijas naftas kompānijas “Orlen” aiziešanu no “Alfa Romeo”, iespēja strādāt “Formulā 1” beigusies Robertam Kubicam, par ko neoficiāli tika ziņots jau pirms kāda laika. “Orlen” čempionātā ienāca 2019. gadā, sadarbībā ar “Williams” – togad Kubica startēja tās sastāvā. Pēc tam Kubica kļuva par “Alfa Romeo” rezervistu un “Orlen” viņam sekoja. 2021. gadā Kubicam arī bija izdevība piedalīties divos F1 posmos Kimi Raikonena vietā.

“Orlen” gan neaizies no čempionāta, jo turpmāk būs “AlphaTauri” komandas galvenais partneris. Tikmēr tiek ziņots, ka Kubicam, neskatoties uz to, netiks dota iespēja pildīt rezervista pienākumus un viņa F1 karjera šobrīd visticamāk ir noslēgusies uz visiem laikiem.