Dienu pēc saviem konkurentiem “Ferrari”, jauno modeli W14 gatavi parādīt arī “Mercedes” komanda, kuras vienīgais mērķis šogad ir atgriezties cīņā par titulu.

Pēc salīdzinoši neveiksmīgās sezonas pērn, “Mercedes” jau kopš vasaras ir cītīgi strādājuši pie jaunā modeļa gatavošanas un iepriekšējo kļūdu novēršanas. Vienībā turpinās startēt Luiss Hamiltons un Džordžs Rasels, kuru savstarpējā cīņa par potenciālām uzvarām un, iespējams titulu, var kļūt par vienu no sezonas intrigām.

Pirms prezentācijas sākuma “Mercedes” nevilšus nopludināja sava jaunā modeļa attēlu laikā, kamēr pārbaidīja gaidāmās tiešraides parametrus. Tas vēl pirms prezentācijas deva iespēju mums priecāties par izteikti melno krāsojumu jaunajam W14 modelim.

“Mums ir labāka izpratne, kā tikt galā ar mašīnu, kas nav konkurētspējīga un mums ir pārliecība, ka esam spēruši soli uz priekšu,” atzina Toto Volfs.

“Pērn bija arī pozītīvas lietas – mūsu stratēģija un tehniskā izturība bija līmenī un tās ir lietas, kas jāsaglabā arī šogad,” piebilda Džordžs Rasels.

“Es izbaudu izaicinājumu ik gadu izspiest no katras mašīnas maksimumu un turpināt attīstīties. Tas mani ir noturējis līmenī šos 11 gadus un ceru palikšu šeit vēl kādu brīdi ilgāk,” paziņoja Luiss Hamiltons.

“Mums vienmēr būs ļoti noderīgas papildus acis GP posmos, kas vēros visu un palīdzēs mums ieraudzīt kaut ko jaunu,” par Mika Šūmahera lomu stāstīja Toto Volfs. “Ceru, ka nevienam no puišiem nebūs saindēšanas ar zivi, bet ja tā notiks, mums ir rezerves pilots.”

Nepilnu stundu pēc prezentācijas beigām, “Mercedes” komanda ar abiem pamatsastāva pilotiem aizvadīs pirmos izmēģinājuma testus Silverstonas trasē, lai pilnvērtīgi pārbaudītu visu sistēmu darbību un sagatavotos 3 dienu testiem Bahreinā.