Franču komanda “Alpine” kā pēdējā prezentē savu 2023.gada Formula 1 modeli: Alpine A523.

Jaunajā sezonā komandu pārstāvēs divi francūži – Estebans Okons un Pjērs Gaslī. Tostarp vienības vadītājs Otmārs Safnauers ir uzstādījis visai konkrētu un reālistiku mērķi 2023.gadam – saglabāt 4.vietu Konstruktoru kausā, tomēr būt krietni tuvāk vadošajām trīs komandām nekā 5.vietai kopvērtējumā.

Alpine kompānijas vadība ir pārliecināta, ka Formula 1 projekts ir vitāli svarīgs, lai paceltu leģendāro automašīnas brendu jaunā līmenī. Pēdējo divu gadu laikā Alpine kompānijas vērtība ir vairāk kā divkāršojusies un šī gada kalendārs, kas nosedz vairākus kompānijai vitāli svarīgus tirgus, vieš cerību, ka progress turpināsies.

“Vairāk punkti, mazāk izstāšanās, tuvāk trešai vietai un tālāk no piektās – tāds ir mūsu mērķis 2023.gada sezonā,” paziņoja komandas vadītājs Otmārs Safnauers.

“Mēs jau esam izmēģinājuši mašīnu trasē un man bija plats smaids, kad izkāpu no tās,” paziņoja Okons.

“Man tas ir jauns sākums un man ir milzīga motivācija sākt jauno ceļojumu,” atzina Gaslī.

“Mūsu galvenais uzdevums bija novērst izturības problēmas, kas mūs vajāja daudzos posmos pērn, turklāt labās ziņas, ka šogad mēs esam spējuši uzbūvēt mašīnu zem svara limita, kas ļauj izvietot balastu un labāk nobalansēt to,” paziņoja tehniskais direktors Mets Harmans.