Lanss Strols tomēr piedalīsies Formula 1 sezonas atklāšanas posmā Bahreinā, neskatoties uz nesen gūtajām plaukstas locītavas traumām pēc kritiena ar kalnu divriteni.

Kanādietis izlaida trīs dienu testus Skiras trasē, kur viņa vietā strādāja rezerves pilots Felipe Drugovičs, kurš bija arī galvenais pretendents uz Strola nomaiņu Bahreinas GP gadījumā, ja traumas neļautu viņam ņemt dalību posmā.

“Aston Martin” komanda bija ļoti skopa ar informāciju par Lansa Strola traumu nopietnību un ziņas pārsvarā tika iegūtas neoficālā formā. Tagad beidzot ir oficiāls paziņojums no komandas, kas informē par to, ka Strolam ir dota zaļā gaisama no ārstiem par piedalīšanos GP posmā.

Pats Strols atzina, ka visu šo laiku ir koncentrējies uz traumas dziedēšanu un pēc iespējas ātrāku atlabšanas procesu. Savukārt par incidentu pilots tikai precizēja, ka priekšējais ritenis ir trāpīji pamatīgā bedrē. “Par laimi, trauma nebija tik nopietna un neliela operācija ir veiksmīgi nofiksējusi locītavu savā vietā,” skaidroja Strols.

Neskatoties uz šo paziņojumu, fiziskās slodzes, kas jāiztur Formula 1 pilotam ir ļoti ievērojamas, tāpēc Bahreinas posmā paaugstinātā gatavībā klātienē būs abi “Aston Martin” rezerves piloti – Felipe Drugovičs un Stofels Vandūrns.

Izbaudi F1LV Patreon lapu un aplūko šīs sezonas F1 Kalendāru!