Džozefs Ņūgārdens izcīnījis uzvaru IndyCar sezonas otrā posma sacensībās Teksasas ovālā, aizvadot aizraujošu cīņu ar Pato O’Vardu un Aleksu Palou. Tikmēr lietuvietis Deivids Malukas sev veiksmīgā sacīkstē izcēlās ar izcīnītu ceturto vietu.

Sākotnēji vadībā pabija gan Ņūgārdens, gan O’Vards un Skots Diksons. Pēc pitstopiem ilgu laiku līderis bija Ņūgārdens, saglabājot vadību līdz otrajam boksu apmeklējumam, kurā devās relatīvi ātri. Pēc tam O’Vardam izdevās sadeldēt divu sekunžu deficītu, noķert un apdzīt līderi.

Kvalifikācijas uzvarētājs Felikss Rozenkvists jau sākumā zaudēja līderpozīciju, bet sacīkstes otrajā daļā avarēja.

Tuvojoties sacensību beigām tika aizvadītas lieliskas cīņas starp Ņūgārdenu, O’Vardu un Palou. Ņūgārdens tikko bija kļuvis par līderi, kad divus apļus pirms finiša no piektās pozīcijas avarēja Grožāns. Līdz ar to finišs tika sasniegts zem dzeltenajiem karogiem. O’Vards guva otro vietu, trešais finišēja Palou. Team Penske pilotam Ņūgārdenam šī ir otrā uzvara Teksasas ovālā pēc kārtas un kopumā trešā šajā trasē.

Lietuvietis Deivids Malukas izcīnīja augsto ceturto vietu. Dale Coyne Racing pilotam paveicās, ka avarēja viņa komandas biedrs Stings Raejs Robs, jo pirms tam Malukas nebija veicis pitstopu, kad tas bija jāizdara. Līdz ar to viņš to varēja  paveikt dzelteno karogu periodā un saglabāja augstu pozīciju. Tāpat Malukas paveicās, ka netika piedzīvota avārija pēc saķeršanās ar Grožāna formulu.

Pirmajos divos posmos izcīnījis otro vietu, sezonas kopvērtējumā līderis ir O’Vards, aiz kura šobrīd pirmā posma uzvarētājs Markuss Ēriksons un Diksons. Ņūgārdens, kuru pirmajā posmā piemeklēja problēmas ar dzinēju, pakāpies uz ceturto pozīciju, bet Palou – piekto. Nākamais posms 16. aprīlī Longbīčā.

Teksasas posma rezultāti:

Kopvērtējums pēc 2. posma:

Pilni rezultāti un kopvērtējums >>