Izturības sacīkšu pasaules čempionāta (WEC) sezona nedēļas nogalē turpinājās ar otro posmu Portugālē. Sešu stundu sacensībās Portimao trasē uzvarēja “Toyota” komanda, kuras tuvākā sekotāja bija “Ferrari” vienība.

Šoreiz sacensībās uzvarēja Sebastjēna Buemi, Brendona Hārtlija un Rijo Hirakavas trijotne, kamēr otra “Toyota” mašīna ar pilotiem Maiku Konveju, Kamui Kobajaši un Hosē Mariju Lopesu ierindojās tikai devītajā vietā. Sebringas posma uzvarētāju mašīnai tika parādīts melnais/oranžais karogs un nācās doties boksos, lai veiktu remontdarbus, kā rezultātā tika pazaudēti septiņi apļi. Pirms tam tika ieņemta otrā pozīcija.

Buemi, Hārlijs un Hirakava uzvarēja ar ievērojamu pārsvaru, “Ferrari” braucējus Antonio Fuoko, Migelu Molinu un Niklasu Nīlsenu apsteidzot par vienu apli. Trešajā vietā ierindojās Kevins Estre, Andrē Loterers un Lorēns Vanthūrs ar “Porsche” prototipu. “Porsche” kļuvis par pirmo ražotāju, kas WEC pjedestālu sasniedzis ar LMDh automašīnu.

LMP2 klasē uzvarēja “United Autosports” komanda ar Oliveru Džarvisu, Džošu Pīrsonu un Giedo van der Gardi. “LMGTE Am” klasē tikmēr atkal labākā bija “Corvette Racing” vienība. Nikijs Katsburgs, Bens Kītings un Nikolass Varone uzvarēja jau otro posmu pēc kārtas.

WEC sezonas trešais posms būs sešu stundu sacīkstes Spā-Frankošampas trasē, kas notiks 29. aprīlī.

Rezultāti:

Pilni rezultāti >>