Kopā vienmēr jautrāk! Pēc trim ļoti dažādiem posmiem F1 pasaule ievilka elpu un nu ir gatava ar pilnu sparu turpināt sezonu. Atzīmēsim šo mirkli kopā – F1 līdzjutēju kluba un viktorina.lv kopīgi rīkotajā pasākumā 30. aprīlī!

F1 viktorīna kopīgā pasākumā tika organizēta jau pērn. Dzirdot daudz pozitīvas atsauksmes par pasākumu gan no rūdītiem erudītiem, gan jaunām benzīngalvām, esam nolēmuši neapstāties un tikties kopīgā pasākumā uz Azerbaidžānas Grand Prix.

Pasākuma programmā iekļauta kopīga Formula 1 sacensību skatīšanās svētdien, 30. aprīlī, pl. 14:00 “Beer House No 1”, Kaļķu ielā 11, Vecrīgā. Pēc sacīkstēm (ap pl. 16:00) savu erudīciju varēsi pārbaudīt F1 viktorīnā. Aicinām ierasties laicīgi, lai nenokavētu startu! Kopīgā posma skatīšanās ir bezmaksas, taču sacīkstes labāk baudīt kad neesat izslāpuši un izsalkuši.

Pieteikumus F1 viktorīnai aicinām sūtīt uz info@viktorina.lv. Dalības maksa – 8 EUR no cilvēka. Komandas sastāv no 3-6 cilvēkiem, taču lielā cieņā ir arī individuālie pieteikumi, kas ļaus nokomplektēt komandu uz vietas. Kas zin, varbūt F1 viktorīna būs vieta jaunu draugu iegūšanai! Protams, ceram uz atraktīviem komandu nosaukumiem.

Līdzīgi kā F1 sacīkstēs arī viktorīnā balvas gaida trīs erudītākās komandas! Kas balvās? Atnāc un noskaidrosi 😉

Piesakies un atķeksējies Facebook pasākumā, lai draugi arī pamana un pievienojas!

Jautājumu un neskaidrību gadījumā sazinies ar F1 Līdzjutēju klubu Facebook grupā.

Lai izdevies pasākums visiem!