Nedēļas nogalē Berlīnē, Tempelhofas lidostā ierīkotajā trasē tika aizvadīts “Formula E” dubultposms. Pirmajā sacīkstē uzvaru svinēja “Jaguar” pilots Mičs Evanss, bet otrajā pirmais finišu šķērsoja Niks Kesidijs no “Envision” komandas. Otrā brauciena starts aizkavējās protestētāju dēļ.

Ieņemot vadošo pozīciju pirmajā sacīkstē, Evanss guva jau otro uzvaru pēc kārtas. Pirms mēneša viņš bija triumfējis arī sacensībās Brazīlijas pilsētā Sanpaulu. Savukārt visā karjerā jaunzēlandietim šis ir jau astotais panākums.

Evanss startēja tikai devītais, bet pirmo reizi par līderi kļuva sacensību vidū. Četrus apļus pirms finiša viņš bija otrais, bet apdzina Sebastjēnu Buemī, izveidojot pārsvaru un uzvarot. Otrs “Jaguar” pilots Sems Bērds arī tika garām Buemī, sasniedzot komandai dubultuzvaru. Tāpat Buemī apdzina Maksimilians Ginters, tiekot pie trešās vietas.

Protestētāji pret klimata pārmaiņām izjauca plānoto otrās sacīkstes starta procedūru, līdz ar ko viss nedaudz aizkavējās. Sacensībās uzvarēja Kesidijs, kuram tas bija pirmais panākums šosezon un otrais karjerā.

Jaunzēlandiešu pilots Kesidijs startēja vien astotais, bet nokļuva vadībā, pavadot tajā pēdējos 16 apļus. Tuvu viņam sacīkstes beigās bija Džeiks Deniss, tomēr līdz reālām iespējām apdzīt nenonāca. Žans Eriks Verņs ierindojās trešajā vietā, kamēr Evanss šoreiz palika ceturtais.

Šobrīd aizvadīta tieši puse no sezonas, atlikuši vēl astoņi posmi. Berlīnē guvis sesto un septīto vietu, vadībā kopvērtējumā ir “Porsche” komandas braucējs Paskals Vērleins. Kesidijs ieņem otro pozīciju, zaudējot viņam tikai četrus punktus. Trešajā pozīcijā Verņs, kurš no līdera atpaliek 19 punktus. Turpat netālu arī Deniss un Evanss.

Nākamais “Formula E” posms 6. maijā notiks Monako ielu trasē.

Pirmā sacīkste:

Otrā sacīkste:

Kopvērtējums pēc 8. posma: