“Ferrari” vienības iekšējos procesus labi pārzinošais itāļu žurnālists Leo Turini vēsta, ka Šarls Leklērs visticamāk nepagarinās pašreizējo līgumu un jau veic pārrunas par pievienošanos “Mercedes”.

Leklērs ar “Ferrari” šobrīd ir saistībās līdz 2024. gada beigām, bet Turini jau iepriekš vairākkārt ziņojis, ka kontrakts varētu netikt pagarinātas. “Ferrari” sastāvā talantīgais autosportists brauc jau ceturto sezonu, taču allaž kaut kā pietrūcis, lai varētu reāli pretendēt uz čempiona titulu.

Pašlaik ir daudz neskaidrību par Luisa Hamiltona nākotni. Aizkulisēs baumo, ka septiņkārtējais F1 čempions jau šogad varētu pieņemt lēmumu likt punktu karjerai, varbūt tas notiks pēc nākamās sezonas. Šajā sakarā radusies augsne arī dažādām citām spekulācijām. “Mercedes” boss Toto Volfs tieši Leklēru, pēc Turini teiktā, redz kā ideālu Hamiltona aizvietotāju.

Laikrakstā “Quotidiano Nazionale” Turini raksta: “Tas, ka Leklērs runā ar “Mercedes”, ir slikti glabāts noslēpums. To zina visi, no garāžām Maranello līdz Indijas okeānam.”

Turini arī atklājh, ka savulaik, vēl Lukas di Montedzemolo valdīšanas laikā, “Ferrari” gribējusi Hamiltonu redzēt kā pilotu, kurš nomainīs Fernando Alonso. Brits tobrīd jau bija saistībās ar “Mercedes”. Vēlāk, 2019. gadā Džons Elkans esot interesējies par Hamiltona tā brīža līgumsaistībām. Pilotam interese par iespējamo pāriešanu uz “Ferrari” neesot bijusi vispār.

Pēdējā laikā arī izplatījušās baumas, ka “Audi” komanda, kas 2026. gadā oficiāli pārņems “Sauber”, kā vienu no pilotiem pie sevis gribētu redzēt Karlosu Saincu. Pats spāņu pilots, kurš šobrīd startē “Ferrari”, kritiski izteicies par šādām spekulācijām. Viņš atzīst, ka ir dusmīgs par tādām runām un pašlaik nezina pat to, ko darīs pēc gada.