Valteri Botass atzinis, ka viņa mērķis ir kļūt par “Audi” rūpnīcas pilotu, kas dotu cerību vēl pēdējo reizi mēģināt kļūt par F1 čempionu. Šī iemesla dēļ viņš pat atlicis pēcnācēju radīšanu.

Otrā sezona “Alfa Romeo” komandas sastāvā somu pilotam nav izvērsusies ļoti sekmīga. Pirmajos trīs posmos punkti izcīnīti tikai vienreiz, kad Botass finišēja astotais Bahreinā. Daži autosporta apskatnieki jau sākuši šaubīties, vai viņā joprojām ir tā pati sacīkšu degsme, kas agrāk.

“Valteri pavisam noteikti ir daudz mierīgāks kā laikā, kad startēja “Mercedes” komandā,” intervijā somu laikrakstam “Iklta Sanomat” izteikusies Botasa dzīvesbiedre Tifānija Kromvela. “Agrāk pēc sliktas sacīkstes viņš bija patiesi norūpējies, šaustīja sevi. Tagad Valteri sevi vairs neuztver tik nopietni.”

Pats 33 gadus vecais Botass izrāda lielu vēlmi turpināt savu karjeru. Šī iemesla dēļ viņš un draudzene pat atlikuši pēcnācēju radīšanu uz vēlāku laiku, kad abu karjeras būs galā. Kromvela profesionāli nodarbojas ar riteņbraukšanu.

“Ģimenes veidošana vienā brīdī kļūs svarīga, bet vēl ne tagad,” saka Botass. “Tifānija sevi pilnībā veltījusi Olimpiskajām spēlēm, bet es piedalos svarīgā projektā ar “Alfa Romeo”. Vēl neesam izlēmuši, cik ilgas būs mūsu karjeras.”

Botass neslēpj, ka vēlas startēt “Audi” sastāvā, kad Vācijas autoražotājs 2026. gadā pārņems “Sauber” vienību. Šobrīd šī komanda, kā zināms, startē ar “Alfa Romeo” vārdu.

“Mūsdienās, ja gribi uzvarēt čempionātā, tev jāstartē vai nu rūpnīcas komandā vai jābūt milzīga enerģijas dzērienu ražotāja atbalstam,” skaidro sportists. “Tas, ka “Audi” ienāks šeit, ir ļoti svarīga un interesanta lieta. Tas devis man jaunu mērķi.”

Laikā, kad “Audi” uzsāks startus F1 čempionātā ar savu komandu, Botasam būs jau 37 gadi. Tomēr viņš uzskata, ka vēl varētu startēt: “Tas ir iespējams. Tomēr tādā gadījumā gan šajā, gan nākamajā sezonā man jāgūst panākumi, lai pēc tam es varētu būt daļa no “Audi” plāniem.”