“Ferrari” pilots Karloss Saincs atzinis, ka viņa iespējas uzvarēt F1 sacīkstēs uz šo brīdi vērtējamas kā sliktākas nekā “Aston Martin” braucējam Fernando Alonso.

Bahreinas posmā Saincs izcīnīja ceturto vietu, bet Saūda Arābijā ierindojās sestajā vietā. Austrālijā viņš sacentās par iekļūšanu pirmajā trijniekā, bet restartā piedzīvoja nelielu sadursmi ar Alonso, par ko saņēma sodu un atkrita uz 12. pozīciju. Alonso tikmēr visos trīs posmos ieņēmis trešo vietu.

Lai gan “Ferrari” mēģināja pierunāt FIA pārskatīt Sainca sodu, šī prasība netika apmierināta. Arī pats pilots medijiem pauda neapmierinātību sodu, ņemot vērā, ka pārkāpums nebija tīšs.

“Es aizsūtīju Fernando ziņu ar atvainošanos – tā nebija sadursme, ko biju vēlējies,” intervijā “Antena 3” stāsta Saincs. “Sūdzējos par saņemto sodu, bet apzinos arī, ka pieļāvu nelielu kļūdu. Priecājos, ka vismaz Fernando no tā nebija nekādu seku.”

Saincs savas izredzes cīnīties par uzvarām pagaidām vērtē kā ne pārāk labas, ņemot vērā “Ferrari” formulu ātrumu. Spāņu autosportists uzskata, ka viņa tautietim Alonso iespēju ir vairāk.

“Viņš ir tuvāk uzvarai nekā es,” uzskata Saincs. “Pašlaik mazliet atpaliekam, bet situācija uzlabosies. Nezaudēsim cerību! “Ferrari” mērķis aizvien ir uzvaras.”