Vairāki mediji ziņo, ka “Ferrari” komanda 2024. gadā vēlas savā sastāvā redzēt Luisu Hamiltonu un gatavo britu F1 pilotam pievilcīgu finansiālo piedāvājumu.

“Mail Sport” raksta, ka “Ferrari” prezidents Džons Elkans jau veic sarunas ar Hamiltonu par iespējamo sadarbību nākamajā sezonā, un ir gatavs izteikt viņam grandioza līguma piedāvājumu. Komanda būtu gatava maksāt aptuveni 46 miljonus eiro sezonā, vēsta portāls “racingnews365.com”.

Šobrīd Hamiltonam ir kontrakts ar “Mercedes” līdz gada beigām. Komandas vadītājs Toto Volfs izteicies, ka jaunu līgumu parakstīt ir tikai formalitāte, jo jātiek skaidrībā vien ar “izmaiņām skaitļos”.

Tāpat baumas liecina, ka šobrīd “Ferrari” vadība vēl spriež, kuru no pašreizējiem pilotiem paturēt sastāvā, ja Hamiltonu izdotos pierunāt. Gan Šarlam Leklēram, gan Karlosam Saincam ir līgumi, kas spēkā arī pēc šīs sezonas. Viens variants būtu atvieglot Saincam pāriešanu uz citu komandu vai arī aizmainīt Leklēru uz “Mercedes”, pretī saņemot Hamiltonu.

Iepriekš jau tika ziņots, ka Leklērs sācis raudzīties “Mercedes” virzienā, ņemot vērā pēdējā laika neveiksmes “Ferrari” sastāvā.

Tiek ziņots, ka Hamiltona lēmumu lielā mērā varētu ietekmēt tas, kā “Mercedes” komandai ar plānotajiem mašīnas uzlabojumiem izdosies progresēt šīs sezonas laikā. Tāpat arī “Ferrari” mērķis šosezon ir tuvoties snieguma ziņā “Red Bull” komandai, kuru panākt gan nešķiet reāli iespējams.