Indonēzijas galvaspilsētā Džakartā šonedēļ norisinājās “Formula E” čempionāta dubultposms, bet uzvaras izcīnīja vācu autosportisti Paskals Vērleins un Maksimilians Ginters.

Pēc uzvarām abās Saūda Arābijas dubultposma sacīktēs, vairāk kā četrus mēnešus Vērleins nebija finišējis pirmais. Tomēr pirmajā sacīkstē Džakartā “Porsche” komandas pilots jau sacensību sākumā apdzina Džeiku Denisu un pole position īpašnieku Ginteru, beigu daļā noturot abus sāncenšus aizmugurē.

Deniss pirmajā aplī bija atkritis uz ceturto vietu, bet tika garām Stofelam Vandūrnam, tāpat nokļuva priekšā Ginteram. Lai gan visai daudzu apļu garumā viņš bija uzbrukuma distances attālumā no Vērleina, pārspēt līderi neizdevās. Ginters finišu sasniedza trešais. Tā brīža kopvērtējuma līderis Niks Kesidijs spēja gūt vien septīto vietu, kamēr “Jaguar” piloti jau otro reizi šosezon sadūrās savā starpā, kad Sems Bērds uztriecās Mičam Evansam.

Otrajā sacīkstē Ginteram izdevās izcīnīt pirmo uzvaru kopš pievienošanās “Maserati” komandai. Arī šoreiz viņš startēja no pole position, bet parādīja labu garo distanču tempu un spēja noturēties priekšā Denisam, sasniedzot savu pirmo uzvaru pēc trīs gadu pārtraukuma. Deniss finišēja vairākas sekundes aizmugurē, bet trešais šoreiz bija Evanss.

Kesidijs mēģināja apdzīt Vērleinu, bet rezultātā salauza priekšējo antispārnu un finišēja pēdējais. Vērleins guva sesto vietu, ar ko pietiek, lai šobrīd kļūtu par līderi čempionāta kopvērtējumā. Punktu viņam tagad zaudē Deniss, kurš abās sacīkstēs ieņēma otro vietu, bet sešus punktus aizmugurē ir Kesidijs.

Pēc kāda laika “Formula E” dalībnieki dosies uz ASV pilsētu Portlendu, kur 24. jūnijā norisināsies sezonas 12. posms.

Džakartas 1. sacīkste:

Džakartas 2. sacīkste:

Sezonas kopvērtējums: