Šarls Leklērs uzrādīja labāko apļa laiku pēdējā treniņā Silverstonā, bet tuvākais sekotājs izrādījās Williams pilots Alekss Albons, kurš bija ātrs arī piektdienas treniņos.

Albons atkal starp līderiem

Treniņu vidusdaļā uzlija pamatīgs lietus un pēdējās 20 minūtes piloti trasē devās ar zaļā marķējuma pārejas tipa lietus riepām.

Aiz Leklēra ātrāko apļa laiku tabulā palika Alekss Albons un Fernando Alonso – visi līderi savus ātrākos apļa laikus uzrādīja ar mīkstā sastāva riepām. Ātrākais no pilotiem, kurš labāko rezultātu uzrādīja ar vide’jo sastāvu (dzeltenais marķējums) bija Makss Verstapens, kurš ierindojās 8.vietā – 0,8s aiz līdera.

Alpine ātri lietū

Pēc lietus visi piloti pamazām izpētīja trasi ar zaļā marķējuma lietus riepām un daudzi no viņiem sūdzējās, ka šīs riepas ātri zaudē savas labākās īpašības. Labākais apļa laiks slapjā trasē ar pārejas tipa lietus riepām bija Maksam Verstapenam, kuram sekoja abi ‘Alpine’ piloti Pjērs Gaslī un Estebans Okons. Ne velti Gaslī treniņa laikā savam sacīkšu inženierim pa radio ziņa, ka vēlētos šādus laika apstākļus arī kvalifikācijā.

Treniņi 3 – Lielbritānijas GP