Beļģijas GP posma vienīgais treniņš norisinājās slapjā trasē, bet ātrāko rezultātu uzrādīja “Ferrari” pilots Karloss Saincs. Šovakar plkst. 18:00 pēc Latvijas laika sāksies kvalifikācija.

Stundu garajā treniņā lietus bija mainīgs, taču Spā-Frankošampas trase ne brīdi nebija sausa, līdz ar to izpalika braukšana ar slikiem. Lietus tiek solīts arī šovakar un sestdien, kad risināsies sprinta kvalifikācija un sprinta sacīkste. Savukārt uz galveno sacīksti svētdien sinoptiķi sola apmākušos, bet sausu laiku.

Daļa pilotu neuzstādīja nevienu rezultātu, to vidū arī F1 čempionāta līderis Makss Verstapens, kurš uz Beļģijas GP par ātrumkārbu limita pārsniegšanu saņēmis piecu starta vietu sodu.

Ātrākie trīs braucēji savus labākos apļus uzrādīja ar vidēji slapjā laika riepām, kamēr vairums pārējo izmantoja slapjā laika riepas. Ātrākais bija “Ferrari” pārstāvis Karloss Saincs, kuram sekoja “McLaren” piloti Oskars Piastri un Lando Noriss.

Guanju Žou vienā no epizodēm izbrauca cauri grants joslai un ar priekšējā antispārna malu aizskāra barjeru. Tikmēr Loganam Sardžentam taisnes beigās tehnisku problēmu dēļ neizdevās iegriezt līkumā, un “Williams” pilots piedzīvoja vieglu avāriju.

Beļģijas posma treniņš: