“Alpine” komanda paziņojusi, ka Otmars Šafnauers pēc Beļģijas F1 posma vairs nebūs komandas vadītājs. Tāpat komandu atstās sporta nodaļas boss Alans Permane.

Komandas vadītāja pienākumus Šafnauers sāka pildīt pērn februārī, toreiz amatā nomainot Marsinu Budkovski. Sezonas kopvērtējumā “Alpine” izdevās izcīnīt augsto ceturto vietu Konstruktoru kausā.

Šogad priekšā nokļuvusi gan “Aston Martin”, gan tagad arī “McLaren” komanda, bet abu braucēju izstāšanās gan Lielbritānijā, gan Ungārijā atmetusi “Alpine” vienību uz sesto vietu kopvērtējumā.

Pagājušajā nedēļā no “Alpine” izpilddirektora amata aizgāja Lorāns Rosi, bet turpinās darbu uzņēmumā pie citiem “īpašiem projektiem”. Viņa vietā stājies Filipe Kriefs.

Komanda un Šafnauers par sadarbības šķiršanu vienojušies mutiski, un noruna stāsies spēkā pēc šonedēļ Beļģijā notiekošā F1 posma.

Tāpat mutiska vienošanās panākta par sadarbības izbeigšanu ar sporta nodaļas direktoru Alanu Permani. Viņa darba gaitas Enstounas rūpnīcā ir krietni senākas – kā inženieris dažāda ranga amatos Permane tajā strādājis 34 gadus, jau kopš “Benetton” laikiem.

Kā vēstīts, ka komandu atstās arī Pets Frajs, kurš turpmāk būs galvenais tehniskais darbinieks “Williams” vienībā.

Fraja vietā pagaidām nozīmēts Mets Harmans, bet Permanes vietā – “Alpine Academy” vadītājs Žuliens Rouss.