Itālijas F1 posma otrajos treniņbraucienos ātrāko rezultātu uzrādīja “Ferrari” vienības pilots Karloss Saincs, kurš bija nedaudz ātrāks par Lando Norisu no “McLaren”. Tikmēr treniņa beigu daļā avāriju piedzīvoja Serhio Peress.

Par prieku vietējiem līdzjutējiem, kuri Moncas trasē, kā katru gadu, kuplā pulkā klātienē atbalsta “Ferrari” komandu, ātrākais aplis padevās Saincam – 1:21.355. Tikai 0.021 sekundi zaudēja Noriss. “Red Bull” pārstāvis Peress ierindojās trešajā vietā, zaudējot 0.185 sekundes.

Deviņas minūtes pirms laika atskaites beigām Peress pieļāva kļūdu “Parabolica” līkumā, izbrauca grants joslā un saslīdēja, viegli ieslīdot barjerā un salaužot aizmugurējo antispārnu. Pilots mēģināja atgriezties trasē, bet iestrēga grants joslā, līdz ar ko bija nepieciešams spēkratu evakuēt. Uz piecām minūtēm tika izkārti sarkanie karogi.

Pēdējās minūtēs braucēji atgriezās trasē, tomēr rezultātos būtiskas izmaiņas nenotika. Ceturto pozīciju ieņēma Oskars Piastri, aiz viņa sekoja pirmā treniņa ātrākais pilots Makss Verstapens un Šarls Leklērs.

Sesijas sākumā sarkanie karogi tika izkārti pēc tam, kad trases malā tehnisku problēmu dēļ bija spiests apstāties “Aston Martin” pārstāvis Lenss Strols. Viņš nevienu lidojošo apli neveica.

Savukārt Luiss Hamiltons, ticis pie jauna divu gadu līguma ar “Mercedes”, bija tikai 17. ātrākais šajā treniņā.

Sestdien notiks trešais treniņš (plkst. 13:30 pēc Latvijas laika) un kvalifikācija (plkst. 17:00), bet svētdienas pēcpusdienā risināsies Itālijas GP sacīkste (plkst. 16:00).

Itālijas GP otrais treniņš: