Makss Verstapens sasniedza ātrāko rezultātu Itālijas GP pirmajā treniņā, par tikai 0.046 sekundēm pārspējot Karlosu Saincu. Arī nākamajās pozīcijās ierindojās “Red Bull” un “Ferrari” piloti.

Gatavojoties svētdien Moncas trasē gaidāmajai sacīkstei, Verstapens ātrāko apli pirmajā treniņsesijā veica ar rezultātu 1:22.657, bet Saincs bija ļoti tuvu. Trešo vietu ieņēma Serhio Peres, zaudējot 0.177 sekundes, bet Šarls Leklērs atpalika nedaudz virs 0.3 sekundēm un ierindojās ceturtajā pozīcija.

Ja neskaita nelielas kļūdas no atsevišķu pilotu puses, treniņš noritēja mierīgi. Verstapens šajā posmā mēģinās izcīnīt jau desmito uzvaru pēc kārtas, kas būtu F1 rekords, un ceļu uz to sācis cerīgi.

Līdzīgus rezultātus savā starpā uzrādīja Džordžs Rasels, Fernando Alonso un Lando Noriss, ieņemot nākamās trīs pozīcijas un Verstapenam zaudējot vairāk par 0.5 sekundēm.

Šodien tiks aizvadīts arī otrais treniņš (sākums plkst. 18:00 pēc Latvijas laika), sestdien notiks trešais treniņš (plkst. 13:30) un kvalifikācija (plkst. 17:00), bet svētdienas pēcpusdienā risināsies Itālijas GP sacīkste (plkst. 16:00).

Itālijas GP pirmais treniņš: