Singapūras F1 posma otrajos treniņbraucienos, tāpat kā pirmajā sesijā, labākos rezultātus sasniedza “Ferrari” vienības piloti. Šoreiz ātrākais bija Karloss Saincs, bet otro vietu ieņēma Šarls Leklērs.

Itālijā notikušā iepriekšējā posma pirmās starta vietas ieguvējs Saincs šajā treniņsesijā, izmantojot mīkstās riepas, ātrāko apli veica ar laiku 1:32.120, bet komandas biedrs Leklērs izrādījās vien 0.018 sekundes lēnāks.

Jāpiebilst, ka šis bija vienīgais treniņš, kas notika pēc saulrieta, kad trases temperatūra bija krietni zemāka nekā dienas laikā. Šādi apstākļi būs arī kvalifikācijā un sacīkstē.

Tuvākais sekotājs “Ferrari” pilotiem šoreiz bija Džordžs Rasels no “Mercedes”, kurš zaudēja Leklēram 0.235 sekundes.

“Red Bull” komandas pārstāvjiem šajā sesijā mašīnas uzvedās “nervozi”, patraucēja arī burzma, un tas atspoguļojās rezultātos. Serhio Peress bija tikai septītais, bet Makss Verstapens – tikai astotais. Šajā posmā Verstapens iet uz 11. uzvaru pēc kārtas.

Sestdien plkst. 12:30 pēc Latvijas laika sāksies trešais treniņš, bet kvalifikācijas sākums plkst. 16:00. Svētdien gaidāma sacīkste, kuras starts tiks dots plkst. 15:00 pēcpusdienā.

Singapūras GP otrais treniņš: