Pēc piektdien notikušajiem treniņbraucieniem Singapūras ielu trasē Karloss Saincs saskatījis iespēju piecām komandām šajā nedēļa nogalē cīnīties par pirmo starta vietu.

“Ferrari” komandas piloti bija ātrākie abos piektdienas treniņbraucienos. Pirmajā sesijā Šarls Leklērs izrādījās nedaudz ātrāks par pārinieku, bet otrajā jau Saincs bija pirmais. Tikmēr “Red Bull” komanda, kas šogad vēl nav uzvarēta nevienā posmā, cīnījās ar grūti vadāmu mašīnu, kā rezultātā otrajā treniņā Makss Verstapens bija tikai astotais.

“Nedaudz sliktāk kā bijām prognozējuši,” atzina Verstapens. “Bija lielas problēmas ar mašīnas balansējumu. Otrajā treniņā daudz ko izmēģinājām. Dažas lietas darbojās, citas nē, bet nevienā brīdī neizdevās pilnībā noregulēt mašīnu, tāpēc pie šīs lietas vēl jāstrādā. Bija dažas lietas, ko nesapratām, un tas vēl jāpēta.”

Jautāts, vai “Ferrari” ātrums liecina, ka šī komanda cīnīsies par pirmo starta vietu, Verstapens sacīja: “Viņi ir ļoti ātri, bet mēs – lēnāki, nekā bijām gaidījuši. Protams, vēl centīsimies uzlabot veikumu, bet atstatums ir diezgan liels.”

Tikmēr Saincs īsti nespēj noticēt, ka “Red Bull” komanda pēkšņi būtu zaudējusi ātrumu. Turklāt jau treniņā bija redzams, ka problēmas ir tikai kvalifikācijas režīmā, kam gan ielu trasēs vienmēr ir gana liela nozīme. Tāpat “Ferrari” braucējs uzskata, ka par “pole position” šodien varētu sacensties pat piecas komandas.

“Nē, es tam neticu,” sacīja Saincs, taujāts par “Red Bull” ātruma samazināšanos. “Kad paskatās uz ātrumu garajās distancēs, viņu mašīna jau tagad izskatās spēcīgākā. Tāpēc es domāju, ka, tiklīdz viņi atrisinās viena apļa ātruma problēmu, būs cīņā par pirmo starta vietu. Cerams, arī mēs būsim šajā cīņā, bet tāpat izskatās, ka arī “Aston Martin”, “McLaren” un “Mercedes” vajadzētu būt turpat. Mūs gaida aizraujoša diena, un cerams, spēsim dabūt no tās visu labāko.”

Šodien plkst. 12:30 pēc Latvijas laika sāksies trešais treniņš, bet kvalifikācijas sākums plkst. 16:00. Svētdien gaidāma sacīkste, kuras starts tiks dots plkst. 15:00 pēcpusdienā.

Pirmais treniņš:

Otrais treniņš: