Pēc kvalifikācijas avārijas, “Aston Martin” pilots un komandas īpašnieka dēls Lanss Strons nepiedalīsies Singapūras GP izcīņā, jo viņš joprojām ‘jūtas nekomfortabli’, ziņo komanda.

Strols, kurš avārijā vainoja FIA svēršanos procedūru, pirmajā kvalifikācijas kārtā piedzīvoja avāriju pēdējā Marina Bay trases līkumā. Pēc avārijas un spēcīgā trieciena pret sienu, Strols bija spiests doties uz medicīnas centru, kur neika konstatētas problēmas ar viņa fizisko kondīciju. Tomēr vēlāk vakarā pēc komandas sapulces tika nolemts, ka kanādietis nepiedalīsies 62 apļu garajā Singapūras GP.

Audio atskaite Pēc Singapūras GP treniņiem

Strolam bija plānots sākt no pēdējās starta pozīcijas un tas nozīmē, ka ielu sacīkstē viņa iespējas izcīnīt punktus bija ļoti niecīgas. Komanda atzina, ka Strols sūdzas par ‘sāpošu sprandu’, kamēr komandas mehāniķiem būtu jāvelta milzīgs laika un darba apjoms, lai atjaunotu salauzto formulu. Tā vietā komanda koncentrēsies uz otru pilotu – Fernando Alonso, kurš startēs no septītās starta pozīcijas.

Līdz ar to Singapūras GP uz starta izies tikai 19 piloti. Arī aizstāt Strolu pēdējā brīdī nav iespējams, jo rezervistam būtu jāsēžas formulā pirms kvalifikācijas sākuma.