Šīs nedēļas nogalē Tomass Štolcermanis aizvadīs pasaules kartinga čempionātu Itālijā, kur OK klasē cīnīsies ar vairāk nekā 100 konkurentiem.

Tomass sevi pierāda kā stabils pasaules kartinga “Top 10” elites braucējs, par ko liecina arī šogad sasniegtie rezultāti. KZ2 klasē Eiropas čempionātā sasniegta godalgotā trešā vieta, bet Pasaules kausā izcīnīta septītā vieta. Savukārt OK klasē Eiropas čempionātā gūta ceturtā vieta.

Pasaules kartinga čempionātā Frančiakortas trasē OK klasē šonedēļ startē 115 dalībnieki, bet vēl 126 aizvada cīņas OK Junior kategorijā. Kopā 241 braucējs no 57 valstīm!

Tomass būs vienīgais Latvijas pārstāvis šajā pasaules čempionātā. Titulu aizstāvēt OK klasē devies Mateušs Morgato, bet tāpat startēs tādi spēcīgi kartingisti kā Enco Tarnvaničkuls, Kīns Nakamura-Berta, Alekss Pauvels un Renē Lammerss, ar kuru kopā Štolcermanis nesen piedalījās “Ferrari Driver Academy” skautu nometnē.

Šorīt jau notiek brīvie treniņi, vēlāk sekos kvalifikācijas treniņi, bet no plkst. 15:00 pēc Latvijas laika startēs kvalifikācijas sacīkstes. Sestdien sekos atlikušās kvalifikācijas sacīkstes un priekšfināli, bet fināli notiks svētdien. OK klasē finālbrauciena starts 8. oktobrī plkst. 16:50.

Sacensību programma (LV +1 stunda) >>

Sacensībām varēs sekot līdzi tiešraidē: