Makss Verstapens uzrādīja ātrāko apļa laiku pirmajā treniņā pirms Kataras GP sacīkstes, kas šajā nedēļas nogalē risināsies Losailas trasē. Aiz Verstapena ierindojās abi Ferrari piloti.

Ņemot vērā, ka šī ir Sprinta nedēļas nogale, vienīgā treniņa sesija bija ļoti intensīva pat neskatoties uz to, ka tā notika citā diennakts laikā nekā notiks Sprinta sacīkste sestdien un Kataras GP sacīkste svētdien. Arī trases jaunais asfalts un smiltis trasē nepalīdzēja komandām iegūt objektīvu priekšstatu par nepieciešamajiem regulējumiem.

REstarts #47: Par dominanci F1 un Tomasu Štolcermani

Vairums piloti vairākkārt izbrauca ārpus trases un izmantoja asfaltētās drošības joslas, tomēr netika piedzīvota neviena nopietna avārija.

Mīkstākā sastāva Pirelli riepas, kuras piloti izmantos kvalifikācijā, trasē parādījās tikai treniņa pēdējās minūtēs, kad saule jau bija gandrīz norietējusi un trasē sāka iezīmēties ideālā trajektorija ar riepu gumiju un labāku saķeri.

Tas bija mirklis, kad savu apļa laiku uzrādīja Makss Verstapens, bet pāris minūtes vēlāk arī Šarls Leklērs un Karloss Saincs. Tostarp McLaren piloti tā arī nevieca ne apli ar mīkstākā sastāva riepām un viņu temps vienā aplī joprojām ir neliels noslēpums visiem.

Treniņš 1- Kataras GP