“Ferrari” komandas braucēji Karloss Saincs un Šarls Leklērs uzrādīja ātrākos rezultātus Brazīlijas F1 posma vienīgajā treniņsesijā, taču ne visi vadošie piloti veica apļus ar mīkstā sastāva riepām.

Saincam ātrākais aplis bija 1:11.732, kamēr komandas biedrs Leklērs viņam zaudēja 0.108 sekundes. Abi “Ferrari” piloti savus labākos rezultātus sasniedza ar mīkstajām riepām.

Pagājušā gada Sanpaulu GP uzvarētājs Džordžs Rasels no “Mercedes” vienības ieņēma trešo vietu, no Sainca atpaliekot 0.133 sekundes, taču šo apli nobrauca ar vidēji cietā sastāva riepām. Tākāk sekoja Niko Hilkenbergs un Alekss Albons, kuri izmantoja mīkstās riepas.

Vien rezultātu beigu daļā treniņu pabeidza “Red Bull” un “McLaren” komandu piloti, taču šī četrotne stundu garo sesiju aizvadīja ar cietākā sastāva riepām, uzsvaru liekot uz gatavošanos sacīkstēm. Pasaules čempions Makss Versapens uzrādīja vien 16. rezultātu, Serhio Peress ieņēma 18. vietu, bet pēdējās pozīcijās Lando Noriss un Oskars Piastri. Luiss Hamiltons no “Mercedes” ar vidējā sastāva riepām bija 12. ātrākais.

Noriss vienā no epizodēm nesadalīja trasi ar “Haas” pilotu Hilkenbergu, un šo sadursmi tiesneši vēl izmeklēs.

Jau šovakar, ar sākumu plkst. 20:00 pēc Latvijas laika, norisināsies kvalifikācija, kurā tiks noteiktas starta vietas uz svētdien gaidāmo “Grand Prix” sacīksti. Savukārt sestdien Interlagosas trasē notiks sprinta kvalifikācija un sprinta sacīkste.

Sanpaulu GP treniņš: