“Ferrari” priekšsēdētājs Džons Elkans apstiprinājis, ka komandas sastāvā arī 2025. gada F1 sezonā turpinās startēt Šarls Leklērs un Karloss Saincs.

Par to, ka “Ferrari” gatavojas pagarināt līgumus ar abiem saviem pilotiem, sākotnēji ziņoja iekšējos F1 procesus labi pārzinošais itāļu žurnālists Leo Turīni. Savukārt tagad arī Elkans apstiprinājis, ka tā notiks. Oficiālais paziņojums vēl jāgaida.

“Saincs un Leklērs? Viņi pavisam noteikti paliks sastāvā,” sacīja Elkans. “No mūsu puses ir absolūta vēlme turpināt startēt kopā ar viņiem.”

Gan Leklēram, gan Saincam pašreizējās līgumsaistības ir līdz nākamā gada izskaņai.

Šogad “Ferrari” piedzīvoja lielu progresu, Singapūras posmā Saincs pat sasniedza uzvaru, bet pa abiem septiņas reizes izdevās izcīnīt pole position. Konstruktoru kausa kopvērtējumā sezonas izskaņā vien trīs punktus komandu šķīra no otrās vietas ieguvējas “Mercedes”.

“Sezona bija sarūgtinoša, jo mēs Konstruktoru kausā palikām trešie,” kritisks ir Elkans. “Bet pēdējā sezonas ceturtdaļā nopietni cīnījāmies par otro vietu, konkurējām arī ar “Red Bull” komandu, kā arī ieguvām daudzas pirmās starta vietas.”

Leklērs pilotu kopvērtējumā ieņēma piekto vietu, izcīnot vienādu punktu skaitu ar ceturtās pozīcijas ieguvēju Fernando Alonso. Saincam tikai seši punkti mazāk un sestā vieta aizvadītajā sezonā, kas noslēdzās pagājušās nedēļas nogalē.