“McLaren” vadītājs Andrea Stella nosaucis viņaprāt trīs labākos šī brīža F1 pilotus, un daudziem noteikti ir pārsteigums, ka šajā sarakstā nav septiņkārtējā pasaules čempiona Luisa Hamiltona.

Šogad “McLaren” sastāvā turpināja startēt Lando Noriss, bet viņam pievienojās F1 debitants Oskars Piastri, kurš savā pirmajā sezonā parādīja labu veikumu, tostarp izcīnīja uzvaru Kataras GP sprinta sacīkstē. Stella par savu pilotu pāri ir lielā sajūsmā.

“Oskars ir ne tikai talantīgs, bet arī ļoti gudrs,” intervijā straumēšanas kanālam DAZN stāsta “McLaren” vadītājs. “Viņa smadzeņu potenciāls ir ļoti liels. Un es gribētu teikt, ka viņš arī ir ļoti nosvērts pilots. Lando jau šobrīd ir viens no labākajiem braucējiem čempionātā. Viņš ir ļoti ātrs, ļoti labs sacīkšu režīmā, ļoti labi tiek galā ar darbu pie riepām. Kad prātoju par Lando, domāju, ka viņš jau tagad spētu cīnīties par titulu, ja mēs viņam iedotu gana labu mašīnu.”

Stellam tika vaicāts, kuru no šī brīža F1 pilotiem viņš uzskata par “vispilnīgāko”, uz ko viņš atbildēja, ka tas ir veterāns Fernando Alonso. Pēc viņa vārdiem, šim pilotam “nav vājo vietu”. “Daudzās lietās viņš nav pats labākais, bet viņš ir spēcīgs pilnīgi visās lietās,” pauž Stella.

Tikmēr Luiss Hamiltons nav Stellas “Top 3” sarakstā, kad tika vaicāts nosaukt, kuri būtu labākie piloti, ja visiem iedotu vienādas mašīnas. “Verstapens, Noriss un Alonso,” skanēja atbilde.