Karloss Saincs komentējis izskanējušās baumas par jauno līgumu ar “Ferrari”, sīkākas detaļas neatklājot, bet sakot, ka būs gatavs to pagarināt, ja jutīs, ka tas ir pareizais solis.

Pirms kāda laika parādījās baumas, ka Šarlam Leklēram “Ferrari” piedāvājusi iespaidīgu līgumu uz vēl pieciem gadiem, turklāt ar grandiozu algu, kamēr Saincs esot saņēmis piedāvājumu jauno līgumu noslēgt vien uz gadu.

“Ir izskanējušas baumas par to, ko viņi man piedāvā, bet tas viss tiek sacīts, nezinot patieso situāciju, un es neiešu izplatīt spekulācijas,” sava sponsora “Estrella Galicia” pasākumā Madridē žurnālistiem sacīja Saincs.

“Ferrari” vadītājs Frederiks Vasūrs nesen atklāja, ka sarunas ar abiem pilotiem patiešām ir sākušās un to iznākums būs zināms drīz. Jaunie līgumi tiks noslēgti pirms 2024. gada sezonas starta. Saincs niansēs neiedziļinās, bet atzīst, ka jauno līgumu vēlas vismaz uz diviem gadiem. Abiem “Ferrari” braucējiem tagadējie kontrakti beigsies nākamgad.

“Mums jānonāk pie vienošanās, un vēl ir trīs mēneši, lai to izdarītu – līdz pasaules čempionāta pirmajam posmam,” saka spāņu pilots. “Pavisam noteikti, es gribu pagarināt līgumu un gribu, lai tas ir vairāk nekā uz gadu. Kā pilots no Freda un visas “Ferrari” ģimenes jūtos perfekti novērtēts, un tā ir galvenā prioritāte. Es pagarināšu līgumu, ja jutīšu, ka tas ir pareizais ceļš un, ja jutīšos novērtēts, un tāds es šobrīd jūtos.”

Iepriekš izskanējušas baumas, kas Saincu savā rīcībā uz 2026. gadu vēlas iegūt “Audi” komanda.

“Gribu laikus zināt, kur būšu 2025. gadā,” skaidro sportists. “Negribētu sākt jauno sezonu, nezinot, kas būs mana nākamā atrašanās vieta. Pirmā prioritāte man ir “Ferrari” un gribu braukt šajā komandā vēl daudzus gadus. Tas nav noslēpums, ka šī ir komanda, ar ko esmu ļoti apmierināts.”

Runājot par iespējām noķert šogad dominējušo “Red Bull” komandu, Saincs sacīja: “Uzskatu, ka Maksam Verstapenam sacīkstēs pat nevajadzēja braukt uz visiem simts procentiem, un tas mani biedē visvairāk. Tāpēc es stāstu “Ferrari”, ka mums neder uzlabot ātrumu par 0.4 sekundēm, bet gan tas jāuzlabo par 0.6 sekundēm aplī. Gribam redzēt, kāpēc mums sacīkstēs pietrūkst šī nelielā soļa. Sestdienās redzam, ka kvalifikācijā tik daudz neatpaliekam, bet sacīkstēs viņu pārsvars ir 0.4 vai 0.5 sekundes aplī, kas finišā nozīmē 30 sekundes.”