“Ferrari” pilots Šarls Leklērs ar ātrāko apļa laiku noslēdzis F1 oficiālo testu trešo dienu Bahreinā. Savukārt kopumā nedēļas ātrāko rezultātu ceturtdien uzrādīja viņa komandas biedrs Karloss Saincs.

Testus lieliski uzsāka “Red Bull” komanda, kad pirmajā dienā Verstapens ar rezultātu 1:31.344 bija pārliecinošo ātrākais, tuvākos sekotājus pārspējot par vairāk nekā sekundi. Otrajā dienā komandas labā strādāja Serhio Peress, bija dažas tehniskas problēmas, bet dienas ātrākais rezultāts padevās Saincam – 1:29.921. Lai gan šodien ātrākais bija Leklērs, viņa laiks bija 1:30.322.

Arī šodien radās problēmas ar 11. līkuma ārmalas notekūdeņu akas vāku. Vakar to no vietas izkustināja Leklērs, bet šodien – Peress. Līdz ar to rīta pusē uz kādu laiku tika izkārti sarkanie karogi. Pēc tam testi turpinājās bez pusdienas pārtraukuma.

Nekādas citas drāmas netika piedzīvotas. Vienīgi Pjēra Gazlī mašīnai dienas beigās nolūza riteņa iekšējā uzlika, kas nokrita uz trases. “Alpine” pilots bija spiests atgriezties boksos.

Uz otro vietu pacēlās Džordžs Rasels no “Mercedes” komandas, zaudējot Leklēram tikai 0.043 sekundes. Ļoti ātrs aplis padevās “Stake Sauber” komandas pilotam Guanju Žou, kurš pamanījās iespraukties trešajā pozīcijā.

Pēcpusdienā “Red Bull” komandā Peresu nomainīja trīskārtējais pasaules čempions Makss Verstapens. Viņam ceturtais rezultāts, bet tas sasniegts ar cietāka sastāva C3 riepām, kamēr ātrākie sportisti savus labākos laiku uzrādīja ar mīkstākām riepām. Piektais bija Juki Cunoda, līdz ar to visās trīs dienās “Visa Cash App RB” komanda ir iekļuvusi vadošajā pieciniekā.

“Formula 1” čempionāts sāksies jau nākamceturtdien, kad turpat Sahiras trasē risināsies pirmās treniņbraucienu sesijas.

F1 testu trešās dienas rezultāti: